500 mln. euroobligacijų – tuoj neteksim dėl baudų

Na, Lietuvai puiki proga atsigauti. Anot A. Kubiliaus, krizė suvaldyta. Gal ir taip, bet greit, manau, nebegausime užsienio kapitalo, o Europos žmogaus teisių teismas mus tuoj taip nuskurdins, kad arba eisim lauk iš ES ir nutrauksim visas konvencijas, arba bankrutuosim.

Naujosios ES šalys, priešingai nei mes, stengiasi priimti tokius įstatymus, kurie neleistų skatinti neapykantos. Bando tapti vakarietiškomis šalimis. Integruotis į ES.

O ką darome mes? Žlugdome save. Ir ne tik moraliniu požiūriu, bet ir ekonominiu. Ginamės, kad reikia žiūrėti į save, o ne į kitus. Tada kokio velnio taip veržėmės į ES?

Kodėl ekonominiu požiūriu žlungame? Elementaru. Užsienio investuotojai nenorės pradėti verslo ten, kur jų darbuotojai gali būti prilyginti kažkokiam blogiui. Neduok dieve, dar kuris iš jų bus homoseksualas, tada jau visiška mirtis – sudegins ant laužo. Ir gerai, kai kurie pasakys… Reikia, kad mūsų žmonės turėtų daugiau darbo. Visgi toks požiūris – kalbėjimas nuo statinės, nes daug darbo vietų sukuria užsienio kapitalas.

Vadinamasis Lietuvos „brandas“ šiuo metu jei dar nėra, tai greit bus nepakančiausios Europos tautos. O taip stengiamės kurti Lietuvos įvaizdį… Ir pralaimėsime visas bylas prieš homoseksualus, mokėsime baudas, skursime. Mano nuomone, tai bus teisinga, nes Seimas, kuris taip stengėsi kurti pakančią tautą prieš patenkant į ES, dabar taip pat stengiasi idiotiškais būdais kurti „šeimos vertybes“.

Apskritai šiuo metu labiausiai išpopuliarėjo dangstymasis nepilnamečių apsauga ir šeimos vertybių puoselėjimu. Atrodo, kad iki šiol nei vaikų saugojome, nei supratome, kas yra šeima. Taip nutinka, kai į valdžią išleidžiame homofobus. Pastaruoju metu ypač puikiai čiulba Petras Gražulis, prilygindamas homoseksualus iškrypėliams.

Beje, kaip čia išeina, kad nedrįstame pulti žydų ir jiems nuolaidžiaujame, nors ši tauta daug stipriau savivaliauja Lietuvoje? Ji ir stipriau mus šmeižia, bet yra ekonomiškai stipri ir turi aiškų palaikymą. Bijome? Na, principas paprastas – pulk tą, kuris kol kas nieko negali padaryti. Pabrėžiu, kol kas.

Žinau, kad ginu nepopuliariąją pusę, bet esu tvirtai įsitikinęs, kad iš neapykantos pažiūroms, orientacijai kyla smurtas. Būtent tada žmonės tampa nebe visuomene, o gyvulių banda, kuri pasiruošusi sutrypti kiekvieną, kuris neatitinka standarto dėl išvaizdos, kalbėjimo manierų ir viso kito.

1 komentaras

  1. Homoseksualams nereikia drausti gyventi Lietuvoje ir būti pilnaverčiais Lietuvos piliečiais – jokia diskriminacija neturi būti toleruojama, tačiau TIKRAI nereikia leisti jiems daryti gėjų paradų – kas per daug, tas per daug. O žydų klausimas yra opus ir manau, kad tu esi visiškai teisus – negalime nuolaidžiauti taip.. Mūsų valstybė dabar gilioj duobėj, o jie nori mus dar giliau pakast (apie 6 pėdas po žeme), nepaisant to jie dar šmeižia mūsų didvyrius partizanus. Mums gi kažkodėl neįduodamas žydas, vykdęs represijas prieš lietuvius, rabinai puola mūsų žurnalistus, o mes jiems dar jų bendrataučių (ne giminaičių) KAŽKADA TURĖTĄ turtą turim atiduot???
    - Hell no!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>