#7 Laiko mašina, arba Lietuva po dešimtmečio

2019 lapkričio 10

Šiandien darbe viršininkui patariau, kad išvežiojant laikraščius galima truputį pakeisti maršrutą. Tokiu atveju bus galima sutaupyti laiko ir degalų, o klientai garantuotai korespondenciją gaus laiku.

Pagrasino atleisti iš darbo…

Ilgai galvojau, kodėl draugiška kritika taip suerzino? Tik dabar prisiminiau, kad jis prieš porą kadencijų buvo Seimo nariu. Iš tos kartos, kuri kritikos nepakenčia.

Keistas laikas, pamenu, buvo, kai Europos Parlamento rezoliuciją davė į teismą. Pralaimėjo, niekas nebesiklausė, kokia Lietuvos nuomonė vienais ir kitais klausimais.

Bet nieko, ir dabar neklauso, nes Nepilnamečių apsaugos įstatymo taip ir nepakeitė. Net juodojo diržo savininkė neperkalbėjo Seimo narių…

Nors yra ir gerų pusių. Jei su kuo susipyksti ir šūkteli „Py***as“, tuoj prisistato milicija ir uždaro už homoseksualių santykių agitavimą. Bent keikiasi liaudis mažiau…kai girdi kas nors.

O ir tai, kaip išspręsti lėšų trūkumą, kai ES nustojo teikti paramą homofobiškam kraštui – rado. Lietuvos Aukštesnioji Nepartinių Valymo Asociacija, įkurta kovai su smulkiais pažeidėjais, kasdien randa po 106 piliečius, kurie papildo valstybės biudžetą.

Vistik geri laikai atėjo. Bent galvos nebereikia sukti, nes atsiverti įstatymus ir žinai: to sakyti negalima, to daryti negalima, galvoti negalima, žiūrėti negalima. O vyresniųjų kritikuoti, šiukštu, tikrai negalima.

2 komentarai

  1. „prisistato milicija ir uždaro už homoseksualių santykių agitavimą“ – arba kitas variantas: tuoj prisistato žydroji dorovės policija ir švelniai sulaiko už mažumų (o gal po 10 metų – daugumų?) įžeidinėjimą i homofobiją :-))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>