Kaip pigiai patirti nuotykių

Tie žmonės, kurie ieško nuotykių svečiose šalyse – labai klysta.

Prieš kopiant į kalnus, neriant į Viduržemio jūrą arba tyrinėjant Afrikos miestus, reikia aplankyti nepažįstamus Lietuvos miestus. Tai supratau, šiandien lankydamasis Kaune.

Tam, kad patirtumėt tikrus nuotykius, reikia šiokio tokio pasiruošimo.

Vietovė. Kuo mažiau pažįstama – tuo geriau. Labai seniai aplankytas miestas, o gal tokia vieta, kurioje neteko būti. Puikiai išbandysit savo komunikacijos įgūdžius, orientavimąsi aplinkoje.

Tikslas. Geriausia, kad tikslas būtų įrėmintas laiku. Jei nespėsit atlikti vieno dalyko, žlugs visa diena. Tada malonus autobuso vairuotojas, praleidžiantis pėsčiuosius, laukiantis senutės, kuri skubą į autobusą vėžlio žingsniu ir pan., taps jūsų baisiausiu priešu.

Tie, kas sako, kad nesąmonė, visa Lietuva tokia pati – klysta.

Tautinė apranga kiekviename mieste vis kitokia. Atvykęs į nepažįstamą vietovę tuoj susidursit su tos vietos problemomis. Mano atveju, troleibusų vairuotojų streikas (o gal klystu?).

Kalbos maniera, kultūriniai skirtumai.

Pabandykit kas nors sąžiningai paklaidžioti po visiškai nepažįstamą miestą be gido ar draugo pagalbos ir pasakykit, kad nebuvo jokių nuotykių. Tikrai nepatikėsiu:)

2 komentarai

 1. Kaiptik apie nuotykius,
  Darbo reikalais keliauju kaiptik po Lietuvą,
  Vakar Silutėje.
  Bevaziuojant gavau bauda uz stop zenklo nepaisymą…
  Atvažiavus ir paklaidziojus suradau taška kurio reikia…Baigiasi mokymai, pasirodo masina pastaciau nevietoje… nutempinėja jau…

  toliau testi? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>