Lietuvos geležinkeliai: pajamų didinimas per skrandį?

Dažnai tenka važiuoti traukiniu. Patogi, o studentui ir pigi priemonė.

Žinau, kad šiuo metu Lietuvos geležinkeliams nelabai geri laikai. Taigi šiandien atkreipiau dėmesį į naują taktiką.

Kavos ir arbatos siūlydavo visad. Per keturių valandų kelionę pasiūlydavo maždaug du kartus. Šį kartą įvairių užkandžių palydovai siūlė kas pusvalandį. Na, nepasakyčiau, kad įkyriai, bet visi kupė buvė žmonės atkreipė dėmesį, kad daug dažniau negu paprastai.

Be to, atsirado ir naujas pasiūlymas: vagonas – bufetas. Labai geras dalykas, mano manymu, nes kelionėje tikrai išalksti. Išbandžiau traukinio virtuvę – visai nieko, kaip už tokią kainą. Ne kulinariniai šedevrai, bet valgyti galima.

Patinka man tas sunkmetis iš vienos pusės. Vartotojas gauna įvairesnių paslaugų, viskas daroma jo patogumui. Šiuo atveju tai labai gerai.

Kitaip tariant, likau maloniai nustebintas:)

6 komentarai

  1. Manau, kad viskas, ką sugalvojo sunkmečiu – liks, nes įmonės, firmos pamato, kas padeda pritraukti vartotoją. Čia šiokia tokia rinkos reinkarnacija:)

  2. Atgalinis pranešimas: Blogorama #653
  3. O Virgin traukiniuose UK yra vienas vagonas, kuris ir atrodo, ir siūlo prekes labai panašiai kaip Statoil degalinių parduotuvės :)

    Čia Vilnius – Klaipėda tokį vagoną prikabino?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>