Paskata piratavimui

Sutikite, televizija Lietuvoje bukėja. Man buvo tokia situacija, kad įsijungiau televizorių, kai rodė parodijų laidą, o po to pradėjo rodyti lietuvišką serialą. Tik tada, kai man paaiškino, kad serialas yra ne parodija, o „rimtas“ – pabandžiau žiūrėti į jį „rimtai“.

Jau apie visokias bulvarines laidas net nekalbėsiu.

Tai štai. Tokiomis laidomis bando maitinti liaudį. Žinoma, nepakanka bukinti žmonių, reikia ir apmokestinti tai. Gerai, kad kol kas dar nenutarta užkrauti papildomų išlaidų. Nelabai suprantu net tokios minties iškėlimą. Skaitmeninė televizija, į kurią turėsime pereiti, jau ir šiaip kainuoja, tai kažko nebesuprantu.

Na, o prie ko tai prives mus mane? Prie televizijos alternatyvų.

Naujienos. Portalai, tinklaraščiai. Net radijas, jei pajusiu žinių badą. Žinoma, neteksiu diskusijų laidų, kuriose tikrai „daug išdiskutuojama“. O realiai nieko nenuveikiama.

Filmai. Ups… Būsiu blogu žmogumi. Iš principo mieliau paaukosiu pinigų atitinkamiems tinklapiams, kurie suteikia galimybę parsisiųsti serialus ir filmus, bet TV kanalui nemokėsiu. Be to, galėsiu ramiai žiūrėti filma be reklamos. Vien dėl to verta.

Bandau sugalvoti trečią punktą, susijusį su televizija… Yra dar sportas, bet nesu didelis entuziastas. Yra mokomosios laidos, bet lyg ir negirdėjau, kad LTV bus apmokestinta. Daugiau nematau, kam reikalinga televizija…

Išvada paprasta: jei rinktis už kokį bukinimą mokėti – internetinį ar televizinį – mano pasirinkimas aiškus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>