Pensijų fondai: padariau klaidą?

Žinote, buvo tokia privačių pensijų fondų banga. Na, į ją ir aš papuoliau. Tada paslaugus vaikinukas sakė maždaug taip: Pagalvok, ar nori tuos penkis procentus valstybei mokėti?

Nenorėjau, o šiandien valstybė pati pasiims tuos procentus… Taip sakant, padarys, kaip reikia, o mes su savo pinigais negalėsim elgtis taip, kaip pageidaujame.

Žinoma, pasibaigus sunkmečiui viskas bus kompensuota. Bla bla bla… Netikiu, kad pasibaigus krizei kas nors keisis. Nebent prieš rinkimus, norėdami vėl tapti populiariais, keletą nesąmonių ištaisys.

Žinote, kol kas nebaisu dėl tų privačių fondų, nes gaunu tik retkarčiais „chalturkių“ pagal autorines sutartis. Atrodo, nei prikaupsi iš to, nei ką. Įdomu, kaip bus po poros metelių, kai pamiršiu apie visus tuos fondus? Gyvensiu sau ramiai iki pensijos dienos ir sužinosiu, kad man skiriama suma mėnesiui – 300 litų…

Teisybę man seniai sakė, kad geriau laikytis prie valstybės arčiau, jos institucijos bent sunkiai bankrutuoja…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>