Rytoj išjungiamas tinklaraštis

Komjaunimas.lt prisijungia prie bandymų atkreipti pasaulio dėmesį į interneto cenzūrą. Visa tai detaliai aprašė Buržujus, todėl aš šioje vietoje nesiplėsiu.

Tiesiog paminėsiu, kad, nors šiuo metu lietuviams lyg ir negresia cenzūra, bet blogi pavyzdžiai užkrečiami.

Aš laikausi nuomonės, kad žodžio laisvė yra vienas svarbiausių visuomenės pasiekimų. O internetas yra puiki platforma šiai vertybei plėtotis, todėl bet kokios cenzūros apraiškos yra netoleruotinos.

5 komentarai

 1. Nejuokink pasaulio.
  SOPA yra konkrečiai tik USA.
  Gal internetas šiais laikais neturi sienų, bet kompanijos vis dar priklauso valstybėms, o kiekviena valstybė nustato savo žaidimo taisykles.

  Cenzūra veikia Kinijoje, Irane, Baltarusijoje (ir t.t.) Gal protestuodamas dėl cenzūros iš viso išsitrink svetainę ir nerašyk kol jinai nebus panaikinta?

  Kodėl žmonės mato kas vyksta JAV, bet nesugeba pamatyti kas vyskta po jų nosimi? Reikia priežasties streikuoti? Tai kodėl nestreikavai prieš latgos mokesčio įvedima USB? Man USB yra patogus dalykas nešiotis dokumentus ir darytis atsargines kopijas, tačiau turiu mokėti autorinį atlyginimą 69 danguje grupei? WTF?

  O gal čia tokia nereikšminga smulkmena liečianti tik visus lietuvius ir neliečianti nei vieno amerikiečio, kad net neverta apie tai kalbėti?

  Pasiūlyčiau išsiblaivyti ir nustoti rūkyti žolę.

 2. Ponas NePo, aš jums atleidžiu tamstos nežinojimą. Tai laikina. Žinios yra išmokstamos. Kaip tai paveikti gali Lietuvą – irgi galima sužinoti. Linkiu, kad sužinotumėte teoriškai, o ne praktiškai.

 3. Nepo, negi neskaitai nei vienos nei vienos nei vienos amerikietiškos svetainės? Anei Wikipedios, anei youtubo, nei kokių komiksų ar bajeriukų? Kaip Rokiškis ir pasakė, už nežinojimą atleidžiame, tačiau patariu išsiblaivyti, nustoti rūkyti žolę ir praplėsti žinias keliais straipsniais ir įstatymo apžvalgomis.

 4. Kai įstatymas priimamas JAV, tai protestuoja visi, keičia savo avatarus, išjungia blogus, taip lyg galėtų įtakoti kitos valstybės valdymo organus. Tačiau kai panašus įstatymas liečia juos asmeniškai tai net nepirsteli.

  Susipažinkite su ACTA
  http://www.demotyvacija.lt/paieska/visi/isglebekime-interneta-1509713.html
  Šį įstatymą artimiausiu metu žada pasirašyti Lietuva (arba galbūt jau pasirašė kai jūs skaitote šį komentarą).
  Prieš įstatymą aktyviai protestuoja mūsų artimiausi kaimynai lenkai, bet visi lietuviai tyli… Nes tas įstatymas netrukdo žiūrėti lolcats? Neuždaro wikipedijos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>