Seniau draugas už reklamą, dabar – už paskolą?

Tie, kurie skaitė mano tinklaraštį, atkreipė dėmesį, kad buvau „užmetęs“ rašymą. Na, ne visai, bet bent sumažinęs įrašų skaičių. Atostogos… Nemėgstu jų, nes išsimušu iš ritmo. Tiesa, dabar ruošiuosi grįžti į vėžias.

„Užmetęs“ buvau ir žiniasklaidos skaitymą. Akimis permesdavau tik savo kolegų praktikantų darbus įvairiuose laikraščiuose, taigi šiandien buvo atgaiva sielai paieškoti materijos įrašams.

Deja, lietrytį skaityti norėsiu dar mažiau.

„Snoras“ įsigyja akcijas, bet tai nieko baisaus, nes:

Nutarimas priimtas nustačius, kad šios koncentracijos atveju nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Su tuo sutinku, bet įdomu, ar buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad skaitytojas gaus dar mažiau objektyvios informacijos? Mano menku supratimu, paprastai kuo daugiau savininkų, tuo daugiau jie turi interesų. O kuo svarbesni savininkai (šiuo atveju „Snoras“), tuo daugiau jie turi „draugų“ ir „priešų“.

Niekam nėra paslaptis, kad už reklamą spaudoje gali likti ramus – tavęs per daug nemėsinės. O gal dabar bus neoficiali akcija – padėk indėlį metams ir apie tave atsilieps tik gerai?

Bet kuriuo atveju betrūksta „Respublikos“ akcijų paketo ir mano Laiko mašinose juokais sukurtas dienraštis „Lietuvos Respublika“ taps tikru kūriniu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>