Tele2 išankstinio mokėjimo internetas

Taigi iš Tele2 gavau mobiliojo interneto modemą ir kortelę su internetu savaitei. Nors nesu tech-maniakas, susigundžiau parašyti savo bandymus ir įspūdžius kaip paprasto vartotojo.

Išankstinio mokėjimo įkainiai trejopi: 4lt už dieną, 9lt už savaitę ir 19 – už mėnesį. Visais atvejais duomenų srautas yra apribotas iki vieno Gigabaito. Toks ribojimas man nelabai patiko ir manau, kad pasirinkus susimokėti iškart už visą mėnesį, būtų galima gauti bent du GB.

Modemas su standartine USB jungtimi, o jo balta spalva puikiai derėjo prie mano juodo nešiojamo kompiuterio. Paties modemo kaina, mano supratimu, nėra labai didelė – 144lt.

Na, o dabar apie įspūdžius. Modemas su mano Toshiba bandė susidraugauti maždaug valandą (naudoju Windows XP Vista), tačiau kaltė turbūt nevalytame ir seniai jokios profilaktikos nemačiusiame kompiuteryje, o ne modeme.

Viską įsijungęs turi galimybę pasirinkti, kokį planą pasirinksi, arba papildyti kortelės sąskaitą (galimybė SMS, kuri man atrodo patraukliausia).

Bandžiau keliose Lietuvos vietose, važiuojančiame autobuse, visur veikė gan neblogai. Vilniuje Antakalnyje problemų nebuvo nei su naršymu, nei su siuntimu, centre taip pat viskas gerai.

Kretingoje ryšį taip pat palaikė puikiai. Tiesa, autobuse Vilnius-Klaipėda autostradoje už Kauno teko pavargti, kol pavyko prisijungti prie interneto. Prasidėjo Eror lentelės ir vis teko spaudinėti Connect mygtuką. Maždaug po šešto karto internetas veikė. Lėtokai, bet stabiliai, todėl kelionėje galėjau naudotis visomis laiko užmušimo priemonėmis.

Maniau, kad mano įprotis atsidaryti 10 langų naršyklėje pakenks greičiui, tačiau problemų nekilo. O greitis laikėsi pastovus – megabitas.

Problemos. Modemas yra linkęs užkaisti po ilgesnio naudojimo, todėl vieno vakarėlio metu (leidome muziką Youtube) internetas tiesiog dingo ir kol neleidau atvėsti, nieko gero nebuvo. Taip pat problematiška elektroniniu paštu siųsti didesnius negu 5Mb dokumentus. Aš tiek kantrybės neturiu, todėl paprasčiausiai spjaunu į tokį dalyką.

Pabaigai. Neblogas studentiškas variantas arba žmogui, kuris negali numatyti, kada keliaus ir ar jam reiks interneto. Aš pats modemą naudosiu, bet tik retkarčiais. Kai nuvyksiu į vietą, kurioje nebus interneto, pasipildysiu sąskaitą SMS ir pasirinksiu man reikalingą planą. Manau, panašus Tele2 tikslas ir buvo – pritraukti tuos žmones, kuriems mobiliojo interneto reikia, tačiau ne kasdien ir todėl nenori mokėti už kiekvieną mėnesį.

Bet jeigu jūs esate vienas tų, kurie naudojasi mobiliuoju internetu nuolat, patarčiau imti kitą mokėjimo būdą arba kitą tiekėją. Tas Gigabaitas man baisiai mažai…

7 komentarai

  1. garsiai keiksnodamas pataisiau žioplumo apraišką. dėkui už pastebėjimą;)

  2. Kaip visada Pjarine akcija, palaukite kol prasides pirmi pardavimai, tada pasipils nepasitenkinimu banga, kaip ir su visais mazyliais buvo, kai su eziu kovoja ir su panasiom Tele2 AFEROM! manau, kad kaip visada Tele2 daug zaidzia, bet tolko is to mazoka!

  3. Riki, nesiginčiju, kad čia yra daug PR. Pažiūrėsim, kaip bus ateity. Gal ir pats imsiuos skųstis, bet kol kas įspūdis toks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>