Už atsakingesnius vairavimo mokytojus

Kai perskaičiau, kad ruošiamasi vairavimo mokyklas bausti jei penktadalis mokinių neišlaikys iš antro karto – apsidžiaugiau.

Kai pats ruošiausi laikyti vairavimo egzaminą, susidūriau su tokiu chamu mokytoju, dėl kurio turėjau daugiau vargo negu naudos. Nuolat reikdavo išsiprašinėti iš darbo, nes ponui vairavimo mokytojui netikdavo savaitgaliai arba vakarai. Nors, kai ėjau užsirašyti į vairavimo mokyklą, buvo kalbama, kad galėiu derintis ir rasti patogų laiką.

Kai sumokėjau pinigus, viskas pasikeitė. Nei laiko derinimo, nei malonaus bendravimo… Nebuvau labai gabus mokinys ir su tuo mokytoju net neturėjau visų reikalingų pamokų. Na, jis paprastai atsikirsdavo, kai pasakydavau, jog neišlaikysiu, jei normaliai nesimokysim: „Tavo problemos“.

Ką gi, dabar tai bus ir tokių neatsakingų mokytojų problemos. Tikiuosi.

Be to, ta straipsnio dalis, kurioje rašoma, kad automobiliai turi būti ne senesni negu dešimties metų, taip pat patiko. Aš mokiausi su tokiu senuku laužu, kuriam kartais neveikdavo spidometras, užgesdavo tiesiog „iš lempos“.

Gal bus greitu laiku daugiau teisybės ant svieto.

4 komentarai

 1. ;) mano instruktorius buvo lovelasas. tai ojoi kokiom temom šnekėdavom :D. bet jis šaunuolis, nepriekabiavo (gal ne jo skonio buvau).

  na, teisės dar irgi neišlaikytos. reikia kažkaip krutinti šitą reikalą, tik iš kur laiko pasiimti…

 2. Taip, kai kurie tikrai būna šaunūs instruktoriai. Kaip ir bet kurioje specialybėje visokių yra.
  Luktelk vasaros ar kito tau laisvesnio sezono, gal užteks tada laiko. Juk esmė prisiversti nueiti:)

 3. instruktorius uz mokini vairuot neismoks, del laio derinimo suprantu suprantu kad reikia derint, daznai sunku tai padaryt dirbntiems…
  Teises laikiau mokyklos laikais tai be problemu,
  Motocikla laikiau jau dirbdamas tai irgi pavyko suderint ir viskas ok…
  mokiniai turi noret islaikyt ir lankyt …

  sekantis zingsnis bus kai mokytojai ir destytojai tures atsakyt kad mokiniai, studentai neislaikys egzaminu…:)

 4. Na, manau, kad dauguma mokinių tikrai nori išlaikyt. Ypač, kai sukiša didelius pinigus į mokyklas. Žinoma, yra išimčių. Problema ta, kad vairavimo mokyklos gauna nemažus pinigus ir pradeda štampuoti mokinius. Manau, ne veltui į tai buvo atkreiptas dėmesys.

  O dėl mokinių, studentų, tai negaliu tiksliai pasakyti, bet, atrodo, kai kuriuos dėstytojus nušalina nuo egzaminavimo, jei keletą metų iš eilės būna didelis neišlaikiusių skaičius. Na, daugiau negu pusė susikerta. Bet nieko konkrečiau pasakyt negaliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>