Visagalė prezidentė saugo reitingus… Mistiniais tyrimais

Teismo sprendimas įvykdytas. Viskas teisinga ir pagal įstatymus. Mergaitė perduota. Tačiau nusispjaut žmonėms į tai, kad viskas pagal įstatymus. Jie nori tikro teisingumo. Nori, kad kas nors trenktų kumščiu per stalą ir sušuktų: „Blogai, atidavėt mergaitę į rankas pedofilams.“ O kas mūsų valstybėje tranko kumščiais per stalą? Taip, geležinė ledi.

Kedytės istorija baisiai nepalanki Daliai Grybauskaitei. Realiai prezidentė lyg ir neturėtų kištis, bet tauta reikalauja. Štai ir mitingas prie Prezidentūros iškart po to, kai paaiškėjo, kad Kedytė gražinta motinai.

Negerai gi reitingams, kai tauta nori kraujo, o to kraujo nepavyksta taip lengvai kam nors nuleisti. Teismams negalima vadovauti. Bet galima tai diplomatiškai apeiti. Tad štai, prezidentė pareikalavo mistinio tyrimo. Nesvarbu, kad neperdavimas buvo teisėtas. Nesvarbu, kad nebuvo jokio tyrimo, kai mergaitės kartą jau nepavyko gražinti mamai.

„Prievarta vaiko atžvilgiu negalima“, – tokį sakinį išgirdau LTV transliuotame D.Grybauskaitės kreipemęsi. Tikiuosi, tai reiškia, kad institucijos aiškinsis ne tik savo pareigą vykdžiųsių pareigūnų darbą perdavimo metu, bet ir globėjų psichologinį smurtą.

Deja, įtariu, kad dėl reitingų D.Grybauskaitė imsis peikti kokį atsakingą pareigūną. Gaus velnių žmogelis, gal papeikimą, ar net teks atsistatydinti. Taip prezidentė parodys, kad rūpinasi tauta, bet negali paveikti supuvusių, pedofilų klanų užvaldytų institucijų. Liks ji didvyrė, gal ne tokia stipri ir tvirta, kokios pageidauja masinės psichozės apimta tauta, bet vis šis tas. Vis keli balsai išsaugoti. Ir vilkas sotus, ir avis sveika.

Vietoj to, kad tiesiai šviesiai pasakytų, kad teismų sprendimus reikia vykdyti… O dabar tik mykiama…

2 komentarai

  1. Teismų sprendimus reikia vykdyti, bet… Vyksta viena byla, kurioje motina įtariama pedofilija, byla nėra dar baigta, o kitas teismas nusprendžia, jog gražinti privaloma… tai wtf?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>